Kadeti & Junioři Naši dorostenci (Kadeti do roku 2002, junioři do roku 2000)
Hráči
sezóna 2019/2020
Patrik BazoniLibero | 2004 Jan Bešťákdiagonalní smečař | 2004 Petr KoubekSmečař | 2004 Richard PešekSmečař | 2004 Libor ŠvecBlokař | 2004 David WallischBlokař | 2004 Jan DvořákNahrávč, libero | 2005 Filip FaustNahravač | 2003 Jan HenclNahravač | 2003 Antonín KábrtBlokař | 2003 Jan KadlecLibero | 2000 Adam KráličDiagonální smečař | 2003 Adam OhnesorgSmečař | 2001 Tomáš VokounSmečař, nahrávač | 2003 Martin ZahrádkaLibero | 2004
Tabulky
1. liga juniorů Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Orion Praha 31 22 1 4 4 78:32 2559:2245 72
2 Lvi Praha B 31 20 4 2 5 81:34 2651:2336 70
3 Sokolov 32 17 5 2 8 74:46 2745:2496 63
4 Dansport Praha 30 15 5 1 9 66:46 2540:2407 56
5 Český Krumlov 30 15 1 1 13 55:51 2364:2361 48
6 České Budějovice B 30 10 3 9 8 61:61 2653:2638 45
7 Plzeň 30 5 4 2 19 33:74 2086:2426 25
8 Klatovy 30 5 1 4 20 34:75 2271:2480 21
9 Kladno 30 2 2 1 25 20:83 1972:2452 11
Ex. Kadetu - Sokolov - II. kolo Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Svitavy 4 3 1 0 0 12:3 347:260 11
2 Prosek 4 3 0 1 0 11:3 321:265 10
3 Sokolov 4 2 0 0 2 6:7 279:281 6
4 Česká Třebová 4 1 0 0 3 5:9 279:292 3
5 Karlovarsko 4 0 0 0 4 0:12 172:300 0
Ex. Kadetu - Brno - I.kolo Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Liberec 4 4 0 0 0 12:2 345:219 12
2 Brno 4 3 0 0 1 10:4 331:266 9
3 Zlín 4 2 0 0 2 7:8 297:322 6
4 Svitavy 4 0 1 0 3 5:11 305:349 2
5 Sokolov 4 0 0 1 3 3:12 234:356 1
Ex. Kadetu - KV - III: kolo Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Nový Jičín 4 2 2 0 0 12:4 367:286 10
2 Ústí n. L. 4 3 0 1 0 11:5 362:339 10
3 Česká Třebová 4 2 0 0 2 7:7 323:314 6
4 Sokolov 4 1 0 1 2 5:10 319:331 4
5 Karlovarsko 4 0 0 0 4 3:12 266:367 0
Ex. Kadetu - IV. Kolo Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Česká Třebová 4 3 0 0 1 10:4 326:274 9
2 Svitavy 4 3 0 0 1 9:4 305:257 9
3 České Budějovice 4 2 1 0 1 10:5 340:293 8
4 Sokolov 4 1 0 1 2 5:9 278:309 4
5 Karlovarsko 4 0 0 0 4 0:12 184:300 0
Ex. Kadeti - ČB - V. kolo Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 České Budějovice 4 4 0 0 0 12:0 304:207 12
2 Zlín 4 3 0 0 1 9:5 323:285 9
3 Green F-M. 4 2 0 0 2 7:6 295:280 6
4 Sokolov 4 1 0 0 3 4:9 289:316 3
5 Karlovarsko 4 0 0 0 4 0:12 177:300 0
Kalendář zápasů
15. září 2019 Neděle 10:00 1. liga juniorů Lvi Praha B - Sokolov 3:1 (-16,23,23,22)
14:00 1. liga juniorů Lvi Praha B - Sokolov 3:0 (21,18,19)
21. září 2019 Sobota 14:00 Ex. Kadetu - Brno - I.kolo Sokolov - Svitavy 2:3 (20,23,-19,-11,-9)
18:00 Ex. Kadetu - Brno - I.kolo Sokolov - Zlín 1:3 (-21,-14,23,-10)
22. září 2019 Neděle 11:00 Ex. Kadetu - Brno - I.kolo Brno - Sokolov 3:0 (13,21,7)
15:00 Ex. Kadetu - Brno - I.kolo Liberec - Sokolov 3:0 (14,8,12)
28. září 2019 Sobota 10:00 1. liga juniorů Sokolov - Orion Praha 1:3 (23,-18,-19,-21)
14:00 1. liga juniorů Sokolov - Orion Praha 1:3 (-18,21,-20,-30)
29. září 2019 Neděle 10:00 1. liga juniorů Sokolov - Český Krumlov 3:1 (18,22,-22,19)
14:00 1. liga juniorů Sokolov - Český Krumlov 3:1 (-20,17,13,17)
12. října 2019 Sobota 10:00 Ex. Kadetu - Sokolov - II. kolo Sokolov - Karlovarsko 3:0 (15,16,16)
16:00 Ex. Kadetu - Sokolov - II. kolo Sokolov - Česká Třebová 3:1 (22,-16,17,18)
13. října 2019 Neděle 11:00 Ex. Kadetu - Sokolov - II. kolo Sokolov - Svitavy 0:3 (-18,-21,-12)
17:00 Ex. Kadetu - Sokolov - II. kolo Prosek - Sokolov 3:0 (17,20,25)
19. října 2019 Sobota 12:00 1. liga juniorů České Budějovice B - Sokolov 2:3 (15,20,-22,-20,-11)
16:00 1. liga juniorů České Budějovice B - Sokolov 2:3 (25,20,-22,-18,-11)
26. října 2019 Sobota 11:00 1. liga juniorů Sokolov - Klatovy 3:0 (20,19,17)
15:00 1. liga juniorů Sokolov - Klatovy 3:1 (14,-22,21,23)
2. listopadu 2019 Sobota 09:00 1. liga juniorů Plzeň - Sokolov 0:3 (-17,-15,-6)
13:00 1. liga juniorů Plzeň - Sokolov 0:3 (-15,-16,-20)
9. listopadu 2019 Sobota 10:00 Ex. Kadetu - KV - III: kolo Karlovarsko - Sokolov 1:3 (20,-17,-14,-14)
14:00 Ex. Kadetu - KV - III: kolo Nový Jičín - Sokolov 3:2 (20,23,-23,-23,13)
10. listopadu 2019 Neděle 09:00 Ex. Kadetu - KV - III: kolo Sokolov - Česká Třebová 0:3 (-12,-20,-22)
13:00 Ex. Kadetu - KV - III: kolo Ústí n. L. - Sokolov 3:0 (23,23,18)
16. listopadu 2019 Sobota 10:00 1. liga juniorů Dansport Praha - Sokolov 3:0 (21,19,13)
14:00 1. liga juniorů Dansport Praha - Sokolov 2:3 (-19,17,-17,21,-4)
23. listopadu 2019 Sobota 09:00 1. liga juniorů Sokolov - Kladno 3:1 (-24,20,22,14)
13:00 1. liga juniorů Sokolov - Kladno 3:0 (11,12,18)
15. prosince 2019 Neděle 10:00 1. liga juniorů Sokolov - Lvi Praha B 2:3 (24,-18,21,-22,-7)
14:00 1. liga juniorů Sokolov - Lvi Praha B 2:3 (-21,25,-21,23,-11)
11. ledna 2020 Sobota 11:00 1. liga juniorů Orion Praha - Sokolov 2:3 (-16,-23,35,17,-10)
15:00 1. liga juniorů Orion Praha - Sokolov 3:0 (20,14,20)
12. ledna 2020 Neděle 10:00 1. liga juniorů Kladno - Sokolov 0:3 (-18,-17,-21)
14:00 1. liga juniorů Kladno - Sokolov 0:3 (-10,-14,-21)
18. ledna 2020 Sobota 10:00 1. liga juniorů Sokolov - České Budějovice B 3:0 (22,23,29)
14:00 1. liga juniorů Sokolov - České Budějovice B 3:1 (17,-16,17,20)
25. ledna 2020 Sobota 11:00 1. liga juniorů Sokolov - Plzeň 3:0 (20,18,15)
15:00 1. liga juniorů Sokolov - Plzeň 3:0 (23,18,19)
1. - 2. února 2020 Extraliga Kadetu
1. února 2020 Sobota 14:00 Ex. Kadetu - IV. Kolo Sokolov - Česká Třebová 0:3 (-21,-21,-9)
17:00 Ex. Kadetu - IV. Kolo Sokolov - České Budějovice 2:3 (-16,24,-18,19,-9)
2. února 2020 Neděle 09:00 Ex. Kadetu - IV. Kolo Svitavy - Sokolov 3:0 (18,18,22)
12:00 Ex. Kadetu - IV. Kolo Karlovarsko - Sokolov 0:3 (-10,-21,-20)
8. února 2020 Sobota 10:00 1. liga juniorů Sokolov - Dansport Praha 3:0 (14,22,20)
14:00 1. liga juniorů Sokolov - Dansport Praha 3:1 (19,-27,18,19)
9. února 2020 Neděle 09:00 1. liga juniorů Klatovy - Sokolov 2:3 (21,19,-19,-21,-11)
13:00 1. liga juniorů Klatovy - Sokolov 3:1 (27,-15,21,24)
29. února - 1. března 2020 Extraliga Kadetu
29. února 2020 Sobota 10:00 Ex. Kadeti - ČB - V. kolo České Budějovice - Sokolov 3:0 (15,15,24)
10:00 Ex. Kadeti - ČB - V. kolo České Budějovice - Sokolov 3:0 (15,15,24)
13:00 Ex. Kadeti - ČB - V. kolo Green F-M. - Sokolov 3:0 (23,36,18)
13:00 Ex. Kadeti - ČB - V. kolo Green F-M. - Sokolov 3:0 (23,36,18)
1. března 2020 Neděle 09:00 Ex. Kadeti - ČB - V. kolo Sokolov - Zlín 1:3 (-23,22,-14,-21)
09:00 Ex. Kadeti - ČB - V. kolo Sokolov - Zlín 1:3 (-23,22,-14,-21)
12:00 Ex. Kadeti - ČB - V. kolo Karlovarsko - Sokolov 0:3 (-21,-22,-12)
12:00 Ex. Kadeti - ČB - V. kolo Karlovarsko - Sokolov 0:3 (-21,-22,-12)
7. března 2020 Sobota 12:00 1. liga juniorů Český Krumlov - Sokolov 3:0 (18,21,22)
15:00 1. liga juniorů Český Krumlov - Sokolov 0:3 (-20,-26,-17)
Tréninky
sezóna 2019/2020
Na tréninky je potřeba chodit vždy aspoň o 10 minut dřív něž je samotný začátek. Pokud se nemohu dostavit na trénink je potřeba tuto skutečnost oznámit trenérům vždy z předstihem. Hráči jenž dlouhodobě netrénuje není ze stran klubu připuštěn na zápasy.
Út
18:00 - 19:30
Hala Jiskra
Maxima Gorkého 280, 356 01 Sokolov
St
18:00 - 20:00
Hala Jiskra
Maxima Gorkého 280, 356 01 Sokolov
Peter Makarius Hlavní trenér 608029040 makarius@softart.cz Petr Kořán Trenér Kadetu 774665182 koran@volejbalsokolov.cz Martin Bukáček Asistent trenéra 774990568 martas.buky@seznam.cz
Kadeti & Junioři sezona 2019/2020